Prawo karne

Kancelaria Agnieszka Falco świadczy pomoc w zakresie prawa karnego. Zajmujemy się zarówno sprawami prostymi, poprzez trudne, do tych najbardziej skomplikowanych. Mamy świadomość, że w sprawach karnych to właśnie pomoc adwokata jest często wyciągnięciem pomocnej dłoni – w momencie, gdy cała reszta załamuje ręce.

Kancelaria reprezentuje klienta na każdym etapie postępowania. Bierzemy udział w postępowaniach przygotowawczych, postępowaniach sądowych i postępowaniach wykonawczych. Wiemy jak ważne jest, aby już od samego początku doskonale znać swoje prawa i obowiązki. Skomplikowane prawo, zawiłe postępowanie niejednokrotnie może przysporzyć wielu trosk i tym samym uniemożliwić samodzielną obronę. Dlatego też zapewnimy Państwu rzetelną i merytoryczną pomoc adwokata.

Kancelaria adwokacka w Szczecinie zapewnia klientom:

  • asystę adwokata w postępowaniu przygotowawczym
  • obronę oskarżonego przed sądem
  • pomoc skazanemu w postępowaniu wykonawczym (odroczenie wykonania kary, przerwa w wykonaniu kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie)
  • reprezentowanie osób pokrzywdzonych w postępowaniu przygotowawczym i sądowym
Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby osiągnąć wyznaczony przez Państwa cel. Wieloletnie doświadczenie w sprawowaniu funkcji obrońcy oskarżonego/podejrzanego bądź pełnomocnika pokrzywdzonego/oskarżyciela posiłkowego sprawia, że doskonale wiemy jak profesjonalnie zadbać o Państwa interesy.